مومنی عنوان کرد: با برنامه ریزی های انجام شده مقرر است معرفی متقاضیان جهت دریافت وام های اشتغال کمیته امداد از طریق سازمان بسیج انجام شود.
با توجه به شرایط موجود و واقعیت ها می توان گفت که هر چادر عشایر مصادق بارزی از اقتصاد مقاومتی است و توجه به عشایر همیشه غیور و به ویژه رسیدگی به مطالبات و خواسته های آنان می تواند تقویت کننده این حوزه اقتصادی مهم ر کشور باشد.
نمایشگاه بین‌المللی صنایع‌دستی از ۳۰ مردادماه تا ۳ شهریورماه در همدان برگزار می‌شود | با استفاده از فرصت انتخاب همدان به عنوان پایتخت گردشگری آسیا در کنار دیگر رویدادهای همدان ۲۰۱۸ تلاش بر این بود که نمایشگاه شهرهای جهانی صنایع‌دستی نیز در استان برگزار شود | هدف از برگزاری این نمایشگاه در کنار رویداد همدان ۲۰۱۸ عرضه و معرفی صنایع‌دستی است.
لاف می زنند و می گویند جوانان ایرانی نشاط ، انگیزه، طراوت و شادبی یک جوان را ندارند، در حالیکه تنها حضور پرشور جوانان ایرانی در اردوهای جهادی مصادق بارزی از طراوت، سرزندگی، شور و نشاط و امید یک جوان پویا است.
سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان نهاوند از کشف محموله ۱۳ تنی برنج، روغن و شکر احتکار شده در این شهرستان خبر داد.
مسئول بسیج سازندگی استان زنجان گفت :مناطق محروم در فصل تابستان میزبان جهادگران زنجانی هستند .
چندسالی است که شاهد هستیم بسیج سازندگی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی تسهیلاتی را در هر شهرستان با توجه به ظرفیتی که برای انجام فعالیت اقتصادی دارند ارائه می دهد.
مسئول حرکت‌های جهادی بسیج سازندگی سپاه انصارالحسین(ع) همدان از مرمت و بازسازی خانه بهداشت روستای مهدی‌آباد همدان توسط بسیجیان حوزه شهید خادم‌پر همدان خبر داد.
رئیس بسیج سازندگی چهارمحال و بختیاری گفت: در راستای محرومیت‌زدایی از مناطق محروم استان گروه جهادی حضرت قمربنی هاشم(ع) سپاه به منطقه موگویی شهرستان کوهرنگ اعزام می‌شود.
به گزارش باشگاه خبرنگاران جهادی مردانشاه کارشناس قرارگاه بسیج ناحیه امام رضا(ع) در این خصوص گفت : خواهران بسیجی باحضور در محله‌های مختلف شهر در حال انجام اردوی جهادی فرهنگی با مضمون ایجاد اطلاع رسانی در خصوص اعتیاد، ناهنجاری‌های جامعه و کمک به خانواده‌های درگیر بیماری اعتیاد، هستند.
به گزارش باشگاه خبرنگاران جهادی سرهنگ عمو مهدی فرمانده سپاه ناحیه کاشان از اعطای تسهیلات به روستائیان کاشان با اعتباری بالغ بر۸۰ میلیارد ریال خبر داد.
درحالی امسال ۶۰ میلیون و ۱۳۱ هزار دلار صادرات از استان همدان انجام شده که کشمش به تنهایی با ارزآوری ۱۲ میلیون و ۵۳۲ هزار دلار ۲۰.۸ درصد ارزش صادرات را به خود اختصاص داده است.
آقا و خانم موهبتی، زوج همدانی و کارآفرینانی هستند که دست جوانان شهر را به تولید وفراوری آجیل ایرانی بند کرده اند.
مسئول بسیج سازندگی میبد از پرداخت تسهیلات اقتصاد مقاومتی و صنایع تبدیلی در حوزه های مختلف صنایع دستی و تبدیلی و نیز کشاورزی خبر داد.
حدود ۵۰۰ پروژه محرومیت‌زدایی در حوزه‌های راه‌سازی، آبرسانی، بهداشت و درمان، خانه عالم، مسجد و.. با اعتبار ۱۵۰ میلیارد تومان در مناطق محروم مازندران در سال جاری اجرا می‌شود.
امام جمعه نهاوند گفت: قناعت و اعتماد به مسئولان راههای برون رفت از مشکلات و مسائل است.
این روزها مطب‌های خصوصی پزشکان و کلینیک‌های درمانی بیشتر از هر زمان دیگری مشتری دارند. پزشکانی که برای رونق مطب‌های خود دست به هر کاری می‌زنند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان همدان با اشاره به اجرای پویش "نذر آب" برای مناطق گرفتار خشکسالی گفت: کاروان سلامت هلال‌احمر همدان با حضور در سیستان و بلوچستان به بیش از ۳ هزار نفر خدمات پزشکی رایگان ارائه کرده است.
گروه فرهنگی - رئیس سازمان بسیج رسانه آذربایجان‌غربی بابیان اینکه اصحاب رسانه همواره در تمام عرصه‌های محرومیت‌زدایی و فعالیتهای سازندگی، یار و همراه سپاه و بسیج بوده‌اند، گفت: رسانه و قلم آزاد از هیچ قدرتی در دنیا هراس نداشته و از رسانه‌های قدرتمند که در اختیار پول و قدرت هستند، تاثیرگذارتر است.

صفحات