سه شنبه 1399/04/10 - 09:45 azargharbi-admin

کمک مومنانه در آذربایجان غربی ادامه خواهد داشت.

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه شهدای آذربایجان غربی:
کمک مومنانه در آذربایجان غربی ادامه خواهد داشتبه گزارش خبرگزاری بسیج از ارومیه، احمد رحمانی امروز در حاشیه توزیع بسته‌های معیشتی مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه در این شهرستان، اظهار کرد: در قالب مرحله سوم این رزمایش 30 هزار بسته معیشتی در بین جامعه هدف توزیع می‌شود.


وی ادامه داد: تا وقتی که ویروس کرونا ریشه‌کن نشده و اقشار آسیب‌پذیر از نظر معیشتی در تنگنا هستند، برای توزیع بسته معیشتی و کمک مومنانه تلاش خواهد شد؛ لازمه تحقق یافتن این امر همراهی خیران و خادمان مساجد است.


این مسئول به جمع آوری کمک‌های نقدی و توزیع آن به صورت کارت هدیه اشاره کرد و ادامه داد: برخی از افراد به ویژه صاحبان مشاغل فصلی و کارگران به دلیل شیوع کرونا از نظر معیشتی دچار تزلزل شده‌اند که نیازمند حمایت هستند.


مسئول سازمان بسیج سازندگی آذربایجان غربی از همه اقشار بسیج فعال در زمینه جمع آوری کمک‌های نقدی و بسته‌های معیشتی قدردانی کرد و اظهار داشت: قشر بسیج کارمندان در این زمینه به صورت جدی وارد عرصه فعالیت شدند که لازم است از آنها قدردانی شود.


وی ادامه داد: یک سوم جمعیت استان در ارومیه ساکن هستند پس مسلما بخش عمده این کمک‌‌ها نیز به مردم این شهرستان تعلق پیدا می‌کند و در بین ساکنان حاشیه شهر و مناطق کم ‌برخوردار بسته‌ها توزیع شده است.


رحمانی ضمن ابراز تاسف از اینکه کرونا منبع درآمد و شغل برخی خانواده‌ها را تحت تاثیر قرار داده است، اظهار کرد: خانواده‌‌هایی که در این مدت آسیب جدی دیده‌اند توسط پایگاه‌های مقاومت بسیج در استان شناسایی شده‌اند و توزیع بسته‌‌ها نیز توسط بسیج انجام می‌گیرد.


وی تلاش استانداری، کمیته امداد امام خمینی، بهزیستی، سازمان‌های مردم‌نهاد و سایر اقشار را برای اجرای رزمایش کمک مومنانه ارزشمند دانست و اظهار کرد: در سایه وحدت و همدلی رزمایش اجرا شد. 

 

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)