سه شنبه 1399/08/27 - 22:12 azargharbi-admin

اقدام جهادی اهداء خون به بیماران نیازمند در چالدران

اقدام جهادی اهداء خون به بیماران نیازمند در چالدران

در روزهایی که کرونا امان مردم را بریده، مردم نوع دوست شهرستان چالدران به بیماران نیازمند به خون در آذربایجان غربی خون اهدا کردند.          

با توجه به اعلام نیاز سازمان انتقال خون استان به گروه های خونی مختلف و فراورده های آن، بسیجیان گروه های جهادی سپاه شهرستان چالدران در قالب طرح «نذر خون» در این پایگاه سیار خون حضور یافتند.

سرهنگ نقشی فرمانده سپاه چالدران گفت: گروه های جهادی سپاه چالدران در ایام شیوع کرونا به غیر از توزیع بسته های معیشتی، گندزدایی معابر و اعزام اکیپ های بهداشتی به مناطق محروم و روستایی شهرستان، امروز هم در این محل حاضر شدند و خون خود را به بیماران نیازمند اهداء کردند.

دکتر فتاحی پزشک پایگاه سیار انتقال خون استان هم گفت: از هموطنان و هم استانی های عزیز دعوت می کنیم با اهدا خون خود، سازمان انتقال خون استان و بیماران نیازمند را یاری کنند.

حبیبی مسئول پایگاه سیار انتقال خون استان هم گفت: در ۵ شهر استان شامل ارومیه، خوی، میاندوآب، نقده و مهاباد پایگاه های ثابت و در ما بقی شهرستانهای استان به صورت سیار نسبت به جمع آوری خون مردم نوع دوست استان اقدام می کنند.

در این حرکت خداپسندانه مردم نوع دوست شهرستان چالدران نزدیک به ۱۰۰ واحد به بیماران نیازمند استان خون اهداء کردند.

 

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)