یکشنبه 1400/04/27 - 20:24 azargharbi-admin
رئیس سازمان بسیج سازندگی آذربایجان غربی:

فرهنگ حرکت جهادی باید در جامعه نهادینه شود

رئیس سازمان بسیج سازندگی آذربایجان غربی گفت: فرهنگ حرکت و کار جهادی باید در جامعه نهادینه شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی در ارومیه، سرهنگ پاسدار احمد رحمانی امروز در گفت و گو با خبرنگاران در ارومیه، اظهار کرد: فرهنگ حرکت جهادی و کار گروهی در راستای خدمت رسانی به اقشار محروم باید در جامعه نهادینه شود.

وی در ادامه سخنان خود با بیان اینکه در سایه تعامل با ادارات می‌توانیم کارها را بهتر پیش ببریم، گفت: ارتباط گروه‌های جهادی با هم و با دستگاه‌ها از رسالت‌های اصلی این گروه‌ها به شمار می‌رود.

این مسئول اضافه کرد: اگر در قانون اشاره شده که بسیج سازندگی مجری یک طرح عمرانی باشد، نشان می‌دهد که ظرفیت این سازمان و گروه‌های جهادی نسبت به کار جهادی و اجرای پروژه‌های مختلف نقطه پایان ندارد و محدود به هیچ عرصه‌‌ای هم نیست.

رئیس سازمان بسیج سازماندگی آذربایجان غربی تصریح کرد: هر دستگاه و وزارت خانه‌ای محدودیت، عرض و طول برنامه‌ای دارد، اما گروه‌های جهادی هیچ محدودیتی ندارند، چون براساس انسان محوری و خدمات به قشر محروم گام برمی‌دارند.

رحمانی ضمن اشاره به اینکه، قله فعالیت‌های بسیج سازندگی همگانی شدن فرهنگ جهادی و خدمت‌رسانی است، اضافه کرد: پیامی که در سال‌های گذشته مقام عظمای ولایت به این گروه‌ها دادند، نیز بر همین اساس است، که باید به ۱۰ برابر شدن کیفیت بسیج سازندگی و گروه‌های جهادی منجر شود.

این مسئول خاطرنشان کرد: چنانچه هر کدام از هم‌وطنان بخش مشخصی از زمان و مال خود را برای خدمت به اقشار نیازمند اختصاص دهند، می‌توان ادعا کرد که فرهنگ جهادی، گذشت و ایثار در جامعه نهادینه شده است.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)