دوشنبه 1400/05/11 - 18:01 azargharbi-admin

توزیع ۳۰هرار لیتر اب شرب در ۵ روستای بوکان توسط گروه های جهادی

با شروع فصل گرما و خشک شدن منابع آبی روستاهای محروم بوکان، سپاه این شهرستان طی یک رزمایش توسط گروه های جهادی بیش از ۳۰ هزار لیتر آب شرب در پنج روستای بوکان توزیع کرد و این کارجهادی تا پایان مرداد ماه ادامه خواهد داشت.

 با کاهش ۲۸ درصدی بارندگی ها و عدم مدیریت منابع و با گرم شدن هوا بسیاری از روستاهای بوکان با تنش شدید آبی رو به رو هستند.

این در حالی است که گروهای جهادی سپاه بوکان با همت فرمانده سپاه شهرستان در روزهای اخیر بیش از ۳۰ هزار لیتر آب شرب آشامیدنی در میان روستاهای دارای مشکل توزیع کرده اند.

فرمانده سپاه بوکان در همین رابطه عنوان کرد: ازعید قربان تا عید غدیر بیش از ۳۰ هزار لیتر آب شرب در میان اهالی روستاهای که با مشکل شدید تهیه آب شرب خود رو به رو هستند توزیع شده است

سرهنگ پاسدار حسین جمشیدی افزود: سلامت، باغچه بزرگ، حسن اباد و بخشی از ئینگیچه روستاهای هستند که با مشکل شدید کمبود اب رو به رو هستند که این سپاه بر خود وظیفه می‌داند تا پایان این وضعیت در کنار این روستائیان باشد.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)