حرکت‌های جهادی جوانان موفقیت‌های بزرگی را نصیب کشورمان می‌کند

شنبه, 06/16/1398 - 10:20 azarbayjangharbi
مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی:

حرکت‌های جهادی جوانان موفقیت‌های بزرگی را نصیب کشورمان می‌کند

مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: حرکت‌های جهادی نسل جوان کشورمان، موفقیت‌های بزرگی را نصیب ایران می‌کند بنابراین باید برای تقویت این رویه اهتمام ورزید.
حرکت‌های جهادی جوانان موفقیت‌های بزرگی را نصیب کشورمان می‌کند

 حجت الاسلام عبدالرحیم نجفقلی‌زاده سرایی اظهار کرد: حرکت‌های جهادی نسل جوان به معنای واقعی کلمه شرایطی را فراهم کرده است که موفقیت‌های بزرگی در زمینه‌های مختلف نصیب کشورمان شود.

وی افزود: گروه‌های جهادی فرصتی را ایجاد کرده است تا یکی از ظرفیت‌های مهم انقلاب اسلامی بازخوانی شود و از آغازین روزهای پیروزی انقلاب در همه بزنگاه‌ها و شرایط سخت، غبار ناکارآمدی و ناتوانی به تبع آن یأس و ناامیدی از چهره انقلاب پاک شده و موفقیت‌های بزرگی برای حرکت انقلابی مردم فراهم شود.

این مسوول گفت: بنابراین مدیران، نخبگان و جوانان به ویژه گروه‌های جهادی با احیا و تقویت این ظرفیت در قالب «گفتمان حرکت جهادی» زمینه‌ساز تحول در مسیر تحقق عدالت و پیشرفت باشند.

مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی اضافه کرد: به لحاظ تاریخی ضعف‌های ساختاری و کمبودهای بنیادینی کشور را گرفتار کرده است که بسیاری از آنها یادگار دوران رژیم ستمشاهی می‌باشد.

وی اضافه کرد: راهبرد قدرت‌های استکباری در عقب نگه داشتن کشورهای تحت سلطه موضوعی نیست که بتوان آن را انکار کرد، پس از پیروزی انقلاب اسلامی آن گاه که روند تشدید تحریم‌های اقتصادی و تحمیل هشت سال جنگ، به وضعیت آسیب‌های گذشته دامن زد، تجلی یکی از ظرفیت‌های عظیم گفتمان انقلاب اسلامی را شاهد بودیم که گروه‌های جهادی بود.

سرایی اضافه کرد: راه اندازی گروه‌های جهادی بر اصول و ارزش‌های دینی، احساس تکلیف و روحیه جهادی جوانان مبتنی بود، تا جایی که این رویه سبب شد، از آغازین روزهای انقلاب، نیروهای انقلابی با تکیه بر مدیریت جهادی و روحیات انقلابی در عین غلبه بر سیاست تحریم و فشار دشمن و پیامدهای زیانبار ناشی از تحمیل جنگ و شرایط نامناسب امنیتی ناشی از عملکردهای گروه‌های تروریستی بتوانند بر بسیاری از مشکلات غلبه کنند.

مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی اظهار کرد: جوانان ایران اسلامی توانستند قابلیت و توانمندی تفکر انقلاب اسلامی را از همان روزهای آغازین، با عینیت‌بخشی به شعار «ما می‌توانیم» اثبات کنند.

 

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.