اعتماد مردم به قدرت بازدارندگی دفاعی/ سپاه به اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی افتخار می‌کند

پنجشنبه, 06/07/1398 - 09:10 azarbayjangharbi
فرمانده سپاه شهدا ءعنوان کرد؛

اعتماد مردم به قدرت بازدارندگی دفاعی/ سپاه به اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی افتخار می‌کند

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: امروز آمریکا در دنیا تحقیر شده و توسط مردم به سخره گرفته می شود.
اعتماد مردم به قدرت بازدارندگی دفاعی/ سپاه به اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی افتخار می‌کند

به گزارش اروم نیوز به نقل از زرین خبر، سرتیپ دوم پاسدار حبیب شهسواری امروز در آیین تکریم، تجلیل و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میاندوآب، اظهار کرد: میاندوآب، مهد عزت و غیرت و مجاهدت و زادگاه سید شهیدان آذربایجان و زینت بخش شهیدان آذربایجان غربی، شهید مهدی باکری است.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی، در ادامه با اشاره به تحولات دنیا و نقش تاثیرگذار ایران اسلامی در معادلات جهانی، افزود:امروز ایران اسلامی، ابهت پوشالی قلدرمآبان که حتی کشورهای دنیا نمی توانند به آن بگویند، بالای چشمت ابروست را شکسته اند.

وی، گفت: آمریکا نماد استکبار، قلدری، ظلم و ستم، تعدی به حقوق ملت ها و پایمال کردن حقوق انسانی در دنیا و شیطان بزرگ و دشمن واقعی ما است.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی، با بیان اینکه امروز نوع مواجهه ما آمریکا کاملا متفاوت و متمایز با قاعده های ترسیمی سیاسیون است، تصریح کرد: امروز ایران اسلامی و ملت ایران به واسطه ایمان، اعتقاد و ولایت و خون پاک شهیدان و قدرت مردم در مقابل استکبار جهانی قدعلم کرده است.

وی، با اشاره به اینکه اگر در گذشته نام آمریکا و قدرت پوشالی آمریکا لرزه بر اندام می افکند، اظهار کرد: امروز  آمریکا در دنیا تحقیر شده و توسط مردم به سخره گرفته می شود.

سردار شهسواری، با اشاره به ایمان و اعتقاد مردم به نیروهای امنیتی و قدرت دفاعی و بازدارندگی ایران اسلامی، تصریح کرد: این موضوع به واسطه ایمان و اعتقاد مردم به مدیران دفاعی است و مردم اعتقاد عمیق به مدیران دفاعی و اعتماد مردم به ولایت دارند که سرنگونی پیشرفته ترین پهپاد آمریکایی نمونه ای از این قدرت دفاعی ایران است.

وی، با اشاره به مواضع و راهبردهای آمریکا و عقب نشینی های آنان از مواضع خود، اظهار کرد: مواضعی که ترامپ و نتانیاهو در مقابل مواضع سید حسن نصرالله اعلام کرده اند، نشان از قدرت و برتری نظام جمهوری اسلامی دارد.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی، با اشاره به پیروزی های جبهه مقاومت اظهار کرد: امروز موشک های یمن بر سر مزدوران سعودی فرود می آید ولی آنها غلطی نمی توانند بکنند.

وی، افزود: باید تلاش کنیم تا آن اعتقاد و اعتمادی که مردم به مدیران امنیتی و دفاعی دارد را در عرصه اقتصاد نیز شاهد باشیم و این باور را در مردم ایجاد کنیم.

سردار شهسواری، در ادامه به مقوله دولت اسلامی اشاره کرد و افزود: شاکله و ساختار دولت در نظام اسلامی موضوع بحث است نه افراد در دوره های مختلف و آینده.

وی، با تاکید بر اینکه همه باید در راستای وحدت در نظام اسلامی تلاش کنیم، گفت: باید نهال اعتماد اقتصادی را در دل مردم بکاریم و در راستای تقویت قوای سه گانه تلاش کنیم.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی، در پایان با اشاره به اینکه سپاه نهادی مردمی و از دل مردم و با مردم و برای مردم است و خواهد بود، تصریح کرد: درراستای خدمت رسانی به مردم و محرومیت زدایی سه هزار و ۲۰۰ پروژه افتتاح و یک هزار و ۲۵۰ پروژه نیز در سطح استان کلنگ زنی شده است و ما به این اقدامات در راستای محرومیت زدایی افتخار می کنیم.

در این مراسم سرهنگ پاسدار جواد مولودی فرمانده سابق ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب به ارائه گزارشی از عملکرد خود در سپاه پرداخت و سرهنگ پاسدار نورالدین پالهنگ به عنوان فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب معرفی شد.

 

[[{"fid":"32918","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"1":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"link_text":null,"attributes":{"class":"file-default media-element","data-delta":"1"}}]]

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.