جانشین قرارگاه حمزه سیدالشهداء(ع):
شناسه خبر :۳۰۶۲

ماندگاری انقلاب مستلزم خدمت رسانی به مردم است

جانشین قرارگاه حمزه سیدالشهداء(ع) نیروی زمینی سپاه گفت: ماندگاری انقلاب اسلامی نیازمند خدمت‌رسانی به مردم است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرگزاری بسیج سازندگی سپاه شهداء استان آذربایجان غربی، سردار مجید ارجمندی‌فر در مراسم اهدای جهیزیه به زوج‌های جوان بی بضاعت، خدمت‌رسانی و رفع محرومیت را از عرصه‌های مهم پاسداری از انقلاب عنوان کرد و اظهار داشت: آنچه که امروز در راستای ایجاد امنیت پایدار و باصلابت در منطقه شکل گرفته به برکت خدمت رسانی به مردم بوده است.

وی، خدمت‌رسانی به مردم مناطق مرزی و روستاییتان را از وظایف و ماموریت های ذاتی مسولان کشور دانست و گفت: این اقشار با قبولی سختی های منطقه سهم بزرگی در استقرارو ثبات امنیت در منطقه دارند.

جانشین فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع)، گفت: لذا توجه به معقوله محرومیت زدایی و توانمندسایی محرومان از مهمترین اقداماتی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

وی، در ادامه به اقدامات گسترده سپاه در بحث محرومیت زدایی نیز اشاره کرد و افزود: در راستای تحقق تدابیر و فرامین مقام معظم رهبری در امر خدمت رسانی به مردم محروم جامعه  نقش و رسالت قرارگاه خاتم الانبیا از مهمترین اقدامات است.

سردار ارجمندی‌فر، ابراز داشت: از سال ۹۴ تا به امروز ۱۲۸ میلیاردو ۳۰۰ میلیون تومان در بخش‌های مختلف عمرانی و غیر عمرانی کشور هزینه شده که بیش از ۸۰ درصد از این رقم مربوط به پروژه های عمرانی بوده که بصورت مشارکتی شکل گرفته است.

وی، گفت: در موارد غیر عمرانی نیز  که جهیزیه یکی از این موارد را شامل می شود ۶۰ هزارو ۴۴۱ مورد جهیزیه تاماین شده  که ۶۵۰جهیزیه در شمالغرب توزیع شده که البته ۴۲۰ مورد آن متعلق به آذربایجان غربی می باشد.

جانشین فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع)، مهار آب‌های مرزی و ایجاد راه را از دیگر ماموریت های قرارگاه خاتم در استان آذربایجان غربی معرفی کرد و خاطرنشان کرد: ماندگاری انقلاب مستلزم خدمت رسانی به مردم است.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.