فرمانده سپاه شهداء آذربایجان غربی:
شناسه خبر :۳۶۶۳

راه حل معضل بیکاری جوانان حمایت از کالای ایرانی است

فرمانده سپاه شهداء آذربایجان غربی گفت: تمام آحاد مردم با خرید کالای ایرانی و تولید کنندگان با بهبود کیفیت محصولاتشان به فرمان مقام معظم رهبری لبیک گویند.
نسخه مناسب چاپ

سردار حبیب شهسواری در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی سپاه شهداء، با تبریک سال جدید گفت: بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری مسئله ی اصلی کشور موضوع اقتصاد و معیشت مردم است، که در این خصوص باید تمام آحاد مردم به خصوص بسیجیان به میدان آمده و حمایت از کالای ایرانی را در عرصه عمل نشان دهند.
وی افزود: مقام معظم رهبری تأکید کردند که «حمایت از کالای ایرانی» فقط مربوط به مسئولین نیست؛ آحاد ملّت همه میتوانند در این زمینه کمک بکنند و به معنای واقعی کلمه وارد میدان بشوند.
فرمانده سپاه شهداء آذربایجان غربی خاطر نشان کرد: هر شخصی در هر جایگاه و موقعیتی در زمینه حمایت از کالای ایرانی به تقویت تولید ملی کمک کند؛ مردم و مصرف کنندگان با خرید کالای ایرانی تولیدکنندگان، سرمایه گذاران و کارگران با تولید بیشتر و با کیفیت تر و محقیقن و پژوهشگران با کوشش علمی در تحقق شعار سال باید تلاش کنند.
وی با بیان اینکه پیش نیاز سرمایه گذاری در کشور امنیت است، تصریح کرد: حمایت از کالای ایرانی نیازمند سرمایه گذاری،کار و اشتغال است و پیش نیاز این سرمایه گذاری امنیت است که در جمهوری اسلامی و به خصوص در مرزهای شمالغرب کشور و در آذربایجان غربی این امنیت وجود دارد.
فرمانده سپاه شهداء آذربایجان غربی با دعوت از سرمایه گذاران و تولید کنندگان گفت: آذربایجان غربی با وجود امنیت مثال زدنی و با توجه به داشتن موقعیت خاص جغرافیایی و همسایگی این استان با۳ کشور تركيه، عراق و جمهوري آذربايجان (نخجوان) ظرفیت فوق العاده ای برای رونق کسب و کار کارفرمایان و کارآفرینان دارد.
وی با توصیه به زائرین راهیان نور جنوب کشور گفت: زائرین کربلای ایران برای حمایت از کالا و کاگران ایرانی به جای خرید کالای چینی به عنوان سوغاتی با خرید کالاهای ایرانی و تولید بومی منطقه به اقتصاد کشور و استان های سفر کرده کمک کنند.
وی افزود: مسئولین امر در خصوص کاروان های راهیان نور نیز باید جهت تهیه ملزومات این سفرها حتما از کالاهای ایرانی استفاده کنند و در جهت ترویج آنها بین زائرین تلاش نمایند.
وی خاطرنشان کرد: کلیچه خرمشهر و لقمه خرمای آبادان سوغات معروف مناطق راهیان نور جنوب کشور است که زائرین می توانند آنها به عنوان سوغاتی تهیه نمایند.
وی مصرف کالای داخلی و پرهیز از مصرف کالاهای خارجی را از مولفه‌های اقتصاد مقاومتی عنوان کرد و گفت: تمام آحاد مردم باید توجه کنند که مقام معظم رهبری شعار امسال هم با موضوع اقتصادی و اتکا به جوانان داخل کشور نامگذاری کرده اند، مردم، بسیجیان، پاسداران و رزمندگان باید با خرید کالای ایرانی به فرمایشات معظم له لبیک بگوییم.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.