شناسه خبر :۹۸۴۷

اعزام تیم های پزشکی محرومیت زدایی به خوی

۸۰ نفر از پزشکان و دانشجویان دندانپزشکی دانشگاهای مختلف کشور در راستای طرح محرومیت زدایی در شهرستان خوی حضور یافتند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی سپاه شهداء به نقل از پایگاه تحلیلی خبری آذرباخیش: امیر جوادیان مسول تیم پزشکی گروه جهادی احمد کاظمی ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: هدف از  اجرای گروهای جهادی بعد از نیازسنجی حضور در مناطق محروم و محرومیت زدایی از آنهاست و طبق نیازی که در شهرستان خوی برآورد شد نیاز به حضور تیم دندانپزشکی بود که گروه جهادی شهید احمد کاظمی متشکل از ۸۰‌ نفر از پزشکان و دانشجویان  دندان پزشکی  سراسر کشور در این شهرستان به منظور رفع نیاز دندانپزشکی  محرومین این منطقه حضور یافتند.

وی مهمترین هدف تیم دندانپزشکی را ارتقاء سطح سلامت محرومین عنوان و بیان کرد: خدمات ارائه شده در پنج بخش جرمگیری،جراحی،اطفال،ترمیم و بخش ریشه برای افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی خواهد بود.

مسول تیم پزشکی گروه جهادی شهید احمد کاظمی مدت حضور این تیم در خوی را تا شش شهریور بیان و اظهار امیدواری کرد تیم پزشکی مستقر در خوی سه هزار خدمت رایگان در حوزه دندانپزشکی برای محرومین انجام خواهند داد.

وی یاد آور شد تیم پزشکی گروه جهادی شهید احمد کاظمی سالهاست برای رفع نیاز پزشکی مناطق محروم مشغول خدمات رسانی داوطلبانه و رایگان می باشد.

 

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها