۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۰۹:۵۵
مسوول سازمان بسیج سازندگی آذربایجان غربی گفت: همراهی مردم در اجرای طرح جهاد همبستگی ملی برای کمک به سیل‌زده‌ها قطعی است.
۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۰۹:۳۹
بیانیه جهادگران به مناسبت ۲۷ خرداد ماه ؛
پس از ادغام نهاد جهاد سازندگی با وزارت کشاورزی در سال ۷۹ ؛ سازمان بسیج سازندگی که به تدبیر حکیمانه مقام عظمای ولایت و با تکیه بر حضور جونان داوطلب جهادگر و مشارکت خیرین دریا دل و مردم عزیز تشکیل و راه اندازی شده است، ادامه دهنده راه پر افتخار آن نهاد عظیم جهاد سازندگی می باشد؛ همزمان با سالرزو تشکیل این نهاد جهادگران بیانیه صادر کردند.
۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۰۸:۲۱
به همت پایگاه شهید امراهی سلماس؛
به همت پایگاه شهید امراهی سلماس یک سری جهیزیه به خانواده های نیازمند سلماسی اهدا شد
۱۳۹۸/۰۳/۱۸ - ۰۸:۳۳
با شماره گیری کد دستوری#۱۱*۸۸۰* به این پویش ملی بپیوندید.
۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۰۹:۳۷
با حضور سرلشگر سلامی؛
اطلس جهادی بزرگترین سامانه جهادی کشور با همت مرکز مطالعات و هدایت حرکت‌های جهادی راه اندازی شده که این سامانه امروز عصر با حضور سردار سلامی و سردار غیب پرور در جمع فرماندهان سپاه استانی رونمایی می‌گردد.
۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۰۹:۱۰
رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور گفت:
رئیس سازمان بسیج سازندگی گفت: خدمات بسیج سازندگی باعث ایجاد ۳۰۰ هزار شغل ظرف ۵ سال شده است که بیش از ۷۰ درصد این مشاغل پایدار است.
۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۱:۰۵
به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی :
با حضور سردار فرمانده محترم کل سپاه پاسداران، سرهنگ زهرایی مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور و جمعی از مسئولین کشوری و گروه های جهادی سراسر کشور
۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۳:۵۷
همزمان با دهه مبارک فجر:
همزمان با دهه مبارک فجر و به همت بسیج سازندگی و حوزه عشایری بیوران، اردوی جهای با هدف ترمیم راه های مواصلاتی روستاهای محروم برگزار شد.
۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۰۸:۴۳
همزمان با شروع فعالیت های گروه های جهادی:
همزمان با شروع فعالیت های گروه های جهادی مراسم افتتاحیه اردو های جهادی استان آذربایجان غربی با عنوان ( همایش رسم هجرت ) با همت بسیج سازندگی سپاه شهداء و مشارکت بسیج دانشجویی سپاه شهداء برگزار شد.
۱۳۹۷/۰۴/۰۴ - ۱۱:۵۸
بسیج سازندگی سپاه شهداء‌استان آذربایجان غربی برگزار می کند.
مراسم افتتاحیه اردو های جهادی استان آذربایجان غربی برگزار می گردد.
۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۰۸:۵۰
جانشین فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: ۱۰ هزار بسیجی اعم از دانش آموز و دانشجو در قالب گروه های مختلف تخصصی امسال برای حضور در اردوهای جهادی استان اعلام امادگی کرده اند که پس از ماه مبارک رمضان فعالیت آنان در نقاط مختلف استان آغاز می شود.
۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۰۸:۴۰
جانشین سپاه شهدای آذربایجان غربی از فعالیت بیش از ۱۱ هزار نفر در قالب ۶۰۵ گروه جهادی در سطح استان خبر داد.
۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۴:۳۹
مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه شهداء گفت:
مسئول بسیج سازندگی سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: مسئولان دولتی آذربایجان غربی از ظرفیت اردوهای جهادی و طرح هجرت عملی تر حمایت کنند تا قسمتی از کارها انجام شده و اوقات فراغت جوانان پر شود.
۱۳۹۷/۰۲/۱۸ - ۱۰:۱۲
به مناسبت سالروز تشکیل بسیج سازندگی:
با حضور جانشین فرمانده سپاه شهداء ، مسئول بسیج سازندگی استان ، مدیر کل جهاد کشاورزی و رئیس امور ایثارگران جهاد کشاورزی ، مسئول امور ایثارگران سپاه شهداء و جمعی از هیئت همراه از خانواده معظم شهید جهادگر شهید جواد امامعلی سبزی دیدار و گفتگو کردند.
۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۱۶:۲۵
در سالروز تشکیل بسیج سازندگی؛
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی بر لزوم تلاش هرچه بیشتر اصحاب رسانه برای انعکاس خدمات جهادی و محرومیت زدایی بسیج سازندگی در مناطق محروم تأکید کرد و گفت: این اقدامات از افتخارات نظام جمهوری اسلامی است که باید بخوبی برای عموم مردم اطلاع رسانی شود.
۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۱۵:۵۱
سرهنگ پاسدار شهروز حیدریان:
رئیس سازمان بسیج سازندگی آذربایجان غربی گفت: ۷۰۰ پروژه محرومیت‌زدایی امسال در مناطق مختلف آذربایجان غربی اجرا می‌شود.

صفحات