۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۰۸:۴۶
به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر سردار شهسواری در راس هیئتی با خانواده های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) دیدار کرد.
۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۰۸:۵۰
جانشین فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: ۱۰ هزار بسیجی اعم از دانش آموز و دانشجو در قالب گروه های مختلف تخصصی امسال برای حضور در اردوهای جهادی استان اعلام امادگی کرده اند که پس از ماه مبارک رمضان فعالیت آنان در نقاط مختلف استان آغاز می شود.
۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۴:۳۹
مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه شهداء گفت:
مسئول بسیج سازندگی سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: مسئولان دولتی آذربایجان غربی از ظرفیت اردوهای جهادی و طرح هجرت عملی تر حمایت کنند تا قسمتی از کارها انجام شده و اوقات فراغت جوانان پر شود.
۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۱۵:۵۱
سرهنگ پاسدار شهروز حیدریان:
رئیس سازمان بسیج سازندگی آذربایجان غربی گفت: ۷۰۰ پروژه محرومیت‌زدایی امسال در مناطق مختلف آذربایجان غربی اجرا می‌شود.
۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۱۵:۳۳
سردار شهسواری:
فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی با اشاره به اجرای ۶۱۲ پروژه عمرانی از سوی بسیج سازندگی این استان در سال ۹۶، گفت: در این راستا ۱۰۰ میلیارد ریال هزینه شده است.
۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۳:۳۱
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی سپاه شهداء آذربایجان غربی؛سرهنگ پاسدار حیرانی به همراه مسئول بسیج سازندگی و فرمانده حوزه روستایی از روستا های محروم علی آباد،فیض آباد،چیرکندی،بسطام،گوزدَگن،دوزآغلی،بندلی،قره بویا،چیتگر،گورشو و کفیل شهرستان چایپاره بازدید کرده و از خانواده های نیازمند این روستاها سرکشی نموده و به خواسته ها و نیازهای آن عزیزان سیدگی نمودند.
۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۱۲:۱۹
به همت سپاه شهرستان اشنویه از محل اعتبارات محرومیت زدایی قرارگاه حمزه سیدالشهداء تعداد ۱۴ سری جهیزیه تهییه و به ۱۴ نوعروس شهرستان اهداء گردید.
۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۱۲:۰۹
اهداي ١٠ سري جهيزيه به نوعروسان پايگاههاي بسيج شهيد مفتح و الزهرا (س) طلاب شهرستان مياندوآب از محل اعتبارات قرارگاه حمزه سيدالشهدا (ع)
۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۰۷:۲۷
سرهنگ پاسدار علیزاده مسئول بسیج سازندگی سپاه اشنویه :
پروژهای محرومیت زدایی قرارگاه حمزه سیدالشهداء (ع) در سال ۹۶ در سطح شهرستان اشنویه به شرح ذیل می باشد. …
۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۰۹:۰۶
استادسرای شهرستان میاندوآب از محل اعتبارات قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) احداث شد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۱۰:۴۲
جانشین قرارگاه حمزه سیدالشهداء(ع):
جانشین قرارگاه حمزه سیدالشهداء(ع) نیروی زمینی سپاه گفت: ماندگاری انقلاب اسلامی نیازمند خدمت‌رسانی به مردم است.
۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۰۹:۰۲
با حضور مسئولین؛
فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: امنیت پایدار در آذربایجان غربی زمینه ساز تحقق محرومیت زدایی است که امروز تا حد زیادی به آن دست یافته ایم.
۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۰۸:۰۳
با مشارکت بسیج سازندگی سپاه شهداء؛
همزمان ۴ طرح آبیاری تحت فشار در روستاهای کجوت، حسو شیری، کوسج و طرح لایروبی و مرمت قنات کند کهریزی عیسی خان در ماکو افتتاح شد.
۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۳:۵۸
همزمان با ایام الله دهه فجر؛
در راستای ماموریتهای ذاتی بسیج سازندگی مبنی برخدمت رسانی و کمک به محرومیت زدایی از مناطق محروم و کم برخوردار یک باب مسکن محروم در روستاهای صوفی کندی شهرستان خوی افتتاح شد.
۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۰:۵۸
به همت بسیج سازندگی سپاه اشنویه؛
به همت بسیج سازندگی سپاه اشنویه خانه محروم در روستای صوفیان این شهرستان با حضور فرمانده سپاه و اعضاء شورای تامین افتتاح شد.
۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۰:۰۷
همزمان با سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی؛
به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر، دو دهنه پل روستاهای قلات سنان و سرتنگ شهرستان مهاباد با حضور معاون هماهنگ کننده سپاه مهاباد وجمعی از مسوولین سپاه و مردم به بهره برداری رسید.

صفحات