سه شنبه, 01/20/1398 - 09:17 azarbayjangharbi

اعزام تیم جهادی بسیج سازندگی استان آذربایجان غربی در قالب 90 نفر به استان سیل زده لرستان

فرمانده سپاه شهداء استان آذربایجان غربی صبح امروز در حاشیه آئین بدرقه گروه‌های جهادی به مناطق سیل‌زده کشور از آحاد مردم استان به دلیل اینکه 24 ساعت بعد از وقوع سیل در گلستان کمک‌های خود را به این خطه ارسال کرده‌اند، قدردانی کرد و اظهار داشت: پس از استقرار قرارگاه آذربایجان غربی در لرستان، نانوایی سیار و آشپزخانه در یکی از روستاهای منطقه سیل‌زده راه‌اندازی شده است.

وی به پخت و توزیع پنج هزار پُرس غذا در هر وعده اشاره کرد و ادامه داد: این غذاها در روستاهای همجوار پلدختر و معمولان توزیع می‌شود.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی اضافه کرد: نخستین تیم گروه‌های جهادی استان در قالب 90 نفر عازم منطقه لرستان شده و از روز چهارشنبه نیز در این مناطق مستقر می‌شوند.

شهسواری ادامه داد: بیش از دو هزار نفر مراجعه تلفنی و حضوری برای اعزام لرستان وجود داشت، که این 90 نفر از بین آنها گزینش شده‌اند و سایرین هم در صف انتظار اعزام هستند.

وی ادامه داد: پس از اینکه تیم جهادی در حال اعزام به منطقه رسیدند، برابر نیاز قرارگاه مستقر در آن خطه، نسبت به اعزام افراد دیگر به لرستان اقدام می‌شود.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.